پیام فرستادن
قیمت خوب  آنلاین

جزئیات محصولات

خونه > محصولات >
آنتن آرایه ای مرحله ای Ku Band
>
Flat Transmit 0.45m Ku Band آنتن آرایه ای مرحله ای ماهواره ارتباطات ماهواره ای سیستم های FSS سیستم عامل های هوایی

Flat Transmit 0.45m Ku Band آنتن آرایه ای مرحله ای ماهواره ارتباطات ماهواره ای سیستم های FSS سیستم عامل های هوایی

نام تجاری: HAITIAN
شماره مدل: آنتن شیار باریک باند باند Ku
مقدار: 10
شرایط پرداخت: T / T
جزئیات اطلاعات
محل منبع:
هفی چین
گواهی:
ISO
مواد:
مس
فرکانس مرکزی:
16.5GHz
عرض باند:
16 گیگاهرتز ~ 17 گیگاهرتز
موج ایستاده:
1.6
سمت اسلات پتانسیل الکتریکی:
-40.8 ديسيبل
عرض پرتو:
3° ((ازیموت،@16.5GHZ)
نور بالا:

آنتن آرایه مرحله ای 0.45 متر کو

,

0.45 متر آنتن آرایه مرحله ای

,

0.45 متر سیستم آنتن آرایه مرحله ای باند کوچک کو

توضیحات محصول

LC APC Duplex Fiber Patch Cord MM OM1 OM2 OM3 OM4 ترمیناتور

 

دوپلیکس LC APC MM OM1 OM2 OM3 OM4 ترمیناتور Patchcord پیچ کابل سفارشی سفید سیاه زرد طول

 

ویژگی ها
طراحی کانکتور مطابق با استاندارد IEC 61754-20 است
از دست دادن ورودی بسیار کم و از دست دادن بازگشت بالا
هندسه و کیفیت سطح نهایی بالاتر از استانداردهای IEC و Telcordia است
پوشش کابل LSZH، OFNP، OFNR
مواد سازگار با RoHS و REACH
گزینه بوت کوتاه در دسترس است
گزینه ی Uniboot در دسترس است

 

Flat Transmit 0.45m Ku Band آنتن آرایه ای مرحله ای ماهواره ارتباطات ماهواره ای سیستم های FSS سیستم عامل های هوایی 0

 

مرکز تحقیق و توسعه ما

 

Flat Transmit 0.45m Ku Band آنتن آرایه ای مرحله ای ماهواره ارتباطات ماهواره ای سیستم های FSS سیستم عامل های هوایی 1

جزئیات محصولات

خونه > محصولات >
آنتن آرایه ای مرحله ای Ku Band
>
Flat Transmit 0.45m Ku Band آنتن آرایه ای مرحله ای ماهواره ارتباطات ماهواره ای سیستم های FSS سیستم عامل های هوایی

Flat Transmit 0.45m Ku Band آنتن آرایه ای مرحله ای ماهواره ارتباطات ماهواره ای سیستم های FSS سیستم عامل های هوایی

نام تجاری: HAITIAN
شماره مدل: آنتن شیار باریک باند باند Ku
مقدار: 10
شرایط پرداخت: T / T
جزئیات اطلاعات
محل منبع:
هفی چین
نام تجاری:
HAITIAN
گواهی:
ISO
شماره مدل:
آنتن شیار باریک باند باند Ku
مواد:
مس
فرکانس مرکزی:
16.5GHz
عرض باند:
16 گیگاهرتز ~ 17 گیگاهرتز
موج ایستاده:
1.6
سمت اسلات پتانسیل الکتریکی:
-40.8 ديسيبل
عرض پرتو:
3° ((ازیموت،@16.5GHZ)
مقدار حداقل تعداد سفارش:
10
شرایط پرداخت:
T / T
نور بالا:

آنتن آرایه مرحله ای 0.45 متر کو

,

0.45 متر آنتن آرایه مرحله ای

,

0.45 متر سیستم آنتن آرایه مرحله ای باند کوچک کو

توضیحات محصول

LC APC Duplex Fiber Patch Cord MM OM1 OM2 OM3 OM4 ترمیناتور

 

دوپلیکس LC APC MM OM1 OM2 OM3 OM4 ترمیناتور Patchcord پیچ کابل سفارشی سفید سیاه زرد طول

 

ویژگی ها
طراحی کانکتور مطابق با استاندارد IEC 61754-20 است
از دست دادن ورودی بسیار کم و از دست دادن بازگشت بالا
هندسه و کیفیت سطح نهایی بالاتر از استانداردهای IEC و Telcordia است
پوشش کابل LSZH، OFNP، OFNR
مواد سازگار با RoHS و REACH
گزینه بوت کوتاه در دسترس است
گزینه ی Uniboot در دسترس است

 

Flat Transmit 0.45m Ku Band آنتن آرایه ای مرحله ای ماهواره ارتباطات ماهواره ای سیستم های FSS سیستم عامل های هوایی 0

 

مرکز تحقیق و توسعه ما

 

Flat Transmit 0.45m Ku Band آنتن آرایه ای مرحله ای ماهواره ارتباطات ماهواره ای سیستم های FSS سیستم عامل های هوایی 1